PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmá v podkroví

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Josefův Důl v Jizerských horách 840m nad m. Horská chalupa u lesa, parkování přímo u chalupy, nádraží 2 km, restaurace Hájenka 50m, restaurace Peklo 800m.
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři apartmány, s možností vaření, vybavená kuchynka, WC, sprch.kouty. Velký apartmán až pro 10osob se skládá ze dvou místostí oddělených schodištěm. Dále je zde 4lůžkový apartmán, 3lůžkový apartmán(samostatný vchod). K dispozici je krytá terasa, od dubna do října zastřešený, vyhřívaný bazén. Venkovní ohniště. Louka i les u chalupy , nástup na Jizer. magistrálu. Možnost masáží(sportovních i klasických)přímo v objektu. Výuka lyžování pro děti i dospělé. Hlídání dětí po předchozí domluvě. V celém objektu se nekouří, apartmány jsou v rodin.domě není vhodné pro příliš hlučné osoby.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cyklotrasy a běžecké tratě začínají u chalupy, nástup na Jizerskou magistrálu (Peklo), 3 lyžařské vleky, půjčovna lyž.vybavení, lyž.školička, půjčovna kol. Od jara do podzimu k dispozici zastřešený bazén 21m2, min. 29 'C. Přímo na penzionu poskytuje masér po domluvě sportovní a klasické masáže. Po domluvě množno zajistit výuku lyžování, pro děti i dospělé. Hlídáná dětí - profes.chůva. Restaurace Hájenka 30m, stravování, sauna. Hotel Peklo 600m - celoroční provoz sauny a slaného bazénu. Lyžařský vlek u hotelu.